Webové stránky občanů Velké Chuchle

1.5.2022 - Jdeme do voleb !

Vážení spoluobčané,

Vzhledem k tomu, že stále není ani zdaleka vyřešena problematika mimoúrovňového křížení trati, není jasné, jak bude řešena dopravní situace v Chuchli po plném zprovoznění revitalizované trati, a myslíme si, že by celkově šlo dělat pro rozvoj naší obce mnohem více, rozhodli jsme se vytvořit kandidátku do letošních komunálních voleb

Znovu opakujeme, že jsme jen obyčejní občané této obce, nepodléhající žádné politické straně. Naším jediným cílem je žít v bezpečné, a prosperující obci, která je pěkným místem k životu pro všechny generace. Na pozitivních změnách naší MČ se chceme aktivně podílet.  Chceme, aby byla Velká i Malá Chuchle lepším místem k životu. 

Prostě Lepší Chuchle

Dovolujeme si Vás požádat o podporu v letošních komunálních volbách. 

Za tímto účelem vás žádáme o podpis petice podporující „Sdružení nezávislých kandidátů „Lepší Chuchle“ pro volby do zastupitelstva, které se uskuteční 23.-24.9.2022.

Podpis vás k ničemu nezavazuje, je to jen souhlas s tím, aby naše sdružení kandidovalo. Seznam podpisů není veřejný. Pokud nedoložíme potřebný počet podpisů, Lepší Chuchle v komunálních volbách kandidovat nemůže. Proto je pro nás Váš podpis tak důležitý. Podepsat petici můžete na setkání, které uspořádáme dne 25. 5. 2022  od 17:00 hodin na prostranství před bývalou Hospodou u Václava (Starochuchelská 9), kam Vás srdečně zveme na občerstvení a debatu s našimi kandidáty.  Naši příznivci budou též v následujících týdnech obcházet občany Chuchle s peticí a žádostí o podpis. Oceníme, když kandidaturu našeho Sdružení podpoříte u svých sousedů a známých, kteří mají trvalé bydliště ve Velké či Malé Chuchli. Nebo nám napište mail a my za Vámi s peticí přijedeme.Současně budeme vděční za finanční podporu, která nám umožní kvalitní předvolební kampaň a tvorbu materiálů, které budou voliče informovat o našem programu.  Přispět můžete na účet spolku Lepší Chuchle: 243 390 998 / 0600. Každému dárci bude na vyžádaní zasláno potvrzení o přijetí daru, které je možné použít pro daňové účely.

Brzy představíme nový web, který se bude týkat voleb.

Uvítáme též všechny návrhy na to, co by se mělo v naší obci změnit, co bychom měli v rámci volební kampaně, a hlavně po volbách, pokud se do zastupitelstva dostaneme, prosazovat a podporovat.


Těšíme se na setkání s Vámi.

Kandidáti spolku Lepší ChuchlePište na:

info@lepsichuchle.cz

Platba pomocí QR kódu